Site Hakkında

Sitemiz tüm kobiler için kolayca kaynaklarımızdan faydalanabileceği, özenle hazırlanmış ücretsiz profesyonel bir firma rehberi sitesidir. Sitemiz içerisindeki tüm şirketler tanıtım ve kaynak gösterme amaçlı yayınlanmaktadır. 

Tüm kullanıcılar kendi sayfalarını bağımsız olarak hazırlarlar. Ücretsiz ekle sekmesinden kaydını oluştururlar. İş yerinizin tanıtımınızı kolayca yapabileceğiniz profesyonel bir rehber sitedir. Dünyanın her yerinden gelen kayıtlar ticari finans ağınızı zenginleştirecektir. Sizde şirketinizi ekleyebilirsiniz. 

Her kullanıcı kendi markasının tanıtımını yapmaktadır. Hatalı, farklı yada akla gelmeyen bir sebepten yanlış yayınlan bir sayfa olduğunu düşünüyorsanız iletişim kurarak bizi bilgilendirin.

Firmanızı Siteden KALDIRMAK , Destek Ya da Üyelik Hakkında bilgi almak İçin Bizlere : 0 850 302 90 76 Numaralı Telefonumuzdan Ya da tayfun@webtasarimgrubu.com E-Posta Adresimizden Ulaşabilirsiniz.Kayıt Olun siz de Google'da Bulunun ve Kazanın.

YASAL UYARI :

Bu sitedeki bazı Video ve Fotoğraflar firma web sayfalarından verilen linklerdir.Referans anlamına gelmez.Sorumlu tutulamaz. Bu Sitedeki bilgilerin doğruluğu kesin değildir ve Adı geçen konu ve firmaları Google'da Üst sıralara taşımak Amaç edinmiştir.Bilgiler İnternet ortamından elde edilmiş yanlış da olabilecek bilgilerdir. Lütfen Kesin doğru bilgiler olarak değerlendirmeyiniz. Üyeliğini Onaylamış ÜYELER Profil Sayfalarında ONAYLI PROFİL OLARAK Gösterilecektir. Diğer bütün İçerikleri Başka kaynaklardan da Kontrol Etmek ziyaretçinin sorumluluğundadır.