SUDE EŞARP - GİYİM - HAC MALZEMELERİ

Reklamlar: 

GENEL FİRMA BİLGİLERİ

Kategori: 

Antalya Tesettür Giyim Mağazası, Antalya Hac Malzemeleri toptan perakende Satış, Antalya zemzem suyu satış, Antalya dini kitaplar satış, Antalya kuran satış, Antalya eşarp, Antalya başörtüsü satış hizmetlerimiz arasındadır.

Özgün tasarımların bir araya getirildiği, eşarp dünyasının en seçkin markalarını ve sıra dışı dokunuşlar ile tasarlanmış olan modellerini müşterilerine sunmakta olan SUDE EŞARP - GİYİM - HAC MALZEMELERİ dış görünümüne özen gösteren tesettür giyimli kadınların vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor. Uzun süredir büyük bir heyecan ile beklenmekte olan 2015 ve 2016 Sonbahar Kış eşarp koleksiyonlarında bu yıl karşımıza birbirinden farklı özel tasarımlar çıkıyor.

Armine, Aker, Karaca, Armanda, Sarar ve Bonjela gibi dünyaca ünlü eşarp markalarını bir araya getiren SUDE EŞARP - GİYİM - HAC MALZEMELERİ, her bayanın zevkine hitap eden ürün çeşitliliği ile lider bir marka olma yolunda ilerliyor. Tasarımlara bakıldığı zaman ise bu yıl sıcak ve pastel renklerden oluşan modellerin ön plana çıktığı görülüyor. Tesettür giyimi hayat tarzı olarak benimsemiş olan kadınların özgüvenini yansıtabilecekleri bu modeller aynı zamanda enerjik, güçlü ve etkileyici çizgiler ile süslenerek kataloglardaki yerini alıyor.

Şehir yaşantısı içerisinde gündelik kullanım ve iş hayatında kullanabileceğiniz bu modeller birbirinden farklı tasarımlar ile sizlere sunuluyor.

4 Mevsim Kullanılabileceğiniz Eşarp Modelleri

Son derece iddialı ve gösterişli tasarımlara ev sahipliği yapan 2015 ve 2016 sezonuna ait olan ürünler özgün tasarımlar ve seçkin markaların kaliteli dokunuşları ile bir araya getiriliyor. Kahve, haki ve toprak tonlarından tasarlanan klasik modelleri Sonbahar ve Kış aylarında şık bir şekilde tüm kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

Ayrıca Sonbahar aylarının atmosferini yansıtabileceğiniz yapraklı, çiçekli ve rüzgar efekti verilmiş gibi tasarlanan desenler ile modern ve şık bir stil elde edebilirsiniz.

Modern bir stilin en önemli tamamlayıcısı olan eşarp modelleri aynı zamanda eşsiz dizaynları ile göz alıcı bir hava yakalayabilmenizi de sağlıyor. Feminen ve asil bir duruşa sahip olan tüm modelleri tesettür giyimli kadınlara sunmakta olan SUDE EŞARP - GİYİM - HAC MALZEMELERİ markasının online alışveriş mağazasından eşarp alışverişinizi yaparak kendinizi yeni yıla hazırlayabilirsiniz.

Tesettür modasını yakından takip edebilmek, yeni sezona ait eşarp modellerine sahip olabilmek ve daha fazlası için internet üzerinde online alışveriş imkanı sunmakta olan SUDE EŞARP - GİYİM - HAC MALZEMELERİ’i ziyaret edebilirsiniz.

Telefon: 0532 464 46 62 - 0 242 243 23 83