Minikevler Anaokulu, Kumluca Anaokulu, Kumluca En iyi Anaokulu, Kumluca kreş Anaokulu, Kumluca en kaliteli Anaokulu

Reklamlar: 

GENEL FİRMA BİLGİLERİ

Kategori: 

Okullarımız, uygulanan yüksek kalite standartları sayesinde; 2011 Yılı Avrupa Birliği Kalite Ödülünü, 2010-2011-2012 Yılları, üç yıl üst üste, Tüketici Kalite Ödüllerini almaya hak kazanmış ilk ve tek okul öncesi eğitim kurumlarıdır. Minikevler Anaokulu, Kumluca Anaokulu, Kumluca En iyi Anaokulu,  Kumluca kreş Anaokulu,  Kumluca en kaliteli Anaokulu

Köklü bir geçmişe sahip olan Minikevler anaokulumuz , aydınlık yarınlara köprü olma amacıyla hizmet vermektedir. Gayemiz; nitelikli ve çağdaş eğitim almış, en az bir yabancı dil bilen, ülkesine ve dünyaya faydalı mutlu ve özgür bireyler yetiştirmektir.

Minikevler anaokulumuz ,yaklaşık 400 metrekare bir alanda 200 metrekare bahçesi olan, 24 saat güvenlıik hizmeti verilen site içerisinde. Trafikten ana caddelerin kirliliği, hareketliliği ve sesinden uzak, ulaşımı kolay merkezi bir mevkidedir. Okulumuzun bahçesinde oyun parkımız, çok amaçlı oyun gruplarımız, oturma banklarımız ve çocuklarımızın fen ve doğa çalışmalarını yapacakları bir alanımız bulunmaktadır. Çocuklar yemyeşil oyun bahçesinde eğlenceli vakitler geçirirler.

Minikevler anaokulumuz , 07.30-18.30 saatleri arasında 3-6 yaş gruplarına velilerimizin isteklerine göre saatlik, günlük ve tam zamanlı hizmet verilir. Bilgili, eğitimli, deneyimli, çocukları seven ve güleryüzlü eğitim kadrosuyla Minikevler anaokulumuz çocukları şevkat ve sevgiyle büyürler.

Minikevler Anaokulu, Kumluca Anaokulu, Kumluca En iyi Anaokulu,  Kumluca kreş Anaokulu,  Kumluca en kaliteli Anaokulu, kumluca meb, kumluca cumhuriyet ilköğretim okulu, kumluca anaokulu telefonu, kumluca anaokulu adresi, kumluca kreş, kumluca koleji