KLİFT ASANSÖR,K-LİFT ASANSÖR, lift asansör Antalya, Antalya asansör kapı kilidi fiyatı, asansör kapı amortisörü fiyatı

Reklamlar: 

GENEL FİRMA BİLGİLERİ

KLİFT ASANSÖR, k-lift asansör, lift asansör Antalya, Antalya asansör kapı kilidi fiyatı, asansör kapı amortisörü fiyatı, lift izmir, lift Antalya, lift asansör ankara

Tüm faaliyetlerinde,  Türkiye’ de ve Avrupa Birliği Ülkelerinde LIFTINSTITUUT ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesine sahip olmanın haklı gururunu taşımaktadır.

Asansörlerde kullanılan malzeme ve montaj ne kadar iyi olursa olsun bakımları düzenli olarak yapılmalıdır. Servise verilen asansörlerimizin raporları teknik bürolarımıza ulaştığı andan itibaren gerekli planlamalar yapılıp asansörünüz bakım listelerine eklenir. Düzenli olarak her ay teknik elemanlarımız tarafında yapılan bakımlarda olası problemler incelenir ve problemin arızaya dönüşmesine izin verilmeden gerekli müdahale yapılır. Her ay yapılan bakımdan sonra doldurulan bakım formu teknik büroya iletilir ve tüm bakım formları tek tek incelenerek dosyalanır. Ürünlerimizin sorunsuz çalışmasını sağladığımız bakım servisimizde en önemli unsurumuz müşteri memnuniyetidir.