Antalya Profesyonel Site Apartman Yönetimi, Antalya Site Apartman Yönetimi, Antalya Site Yönetimi, Antalya Apartman Yönetimi

Reklamlar: 

GENEL FİRMA BİLGİLERİ

Antalya Profesyonel Site Apartman Yönetimi, Antalya Site Apartman Yönetimi, Antalya Site Yönetimi, Antalya  Apartman Yönetimi, Bütçe Yönetimi ve Aidat Takip Hizmeti, antalya Bütçe Yönetimi ve Aidat Takip Hizmeti, antalya Sosyal Tesis Yönetim Hizmeti, antalya Teknik Bakım ve Onarım Hizmeti, Antalya Bahçe, Havuz Bakım, Temizlik ve Haşere Kontrol Hizmeti

Antalya Profesyonel Site, Apartman Yönetimi kat malikleri ya da sakinlerinin daha mutlu, huzurlu ve güvenli bir yaşam sürebilmeleri doğrultusunda yöneticilik hizmeti vermektedir. APSAY, 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu 34. maddesi gereğince yöneticilik hizmetlerini üstlenir.

Profesyonel kadrolar denetiminde ve “sıfır sorun” ilkesiyle hareket eden firmamız, sorunsuz yaşam alanları oluşturma ve yönetme konseptinin gerektirdiği uzmanlıktan taviz vermeden faaliyetlerini yürütmektedir.

Profesyonel site, apartman yönetimi olarak;

 

  • Bütçe Yönetimi ve Aidat Takip Hizmeti
  • Bahçe, Havuz Bakım, Temizlik ve Haşere Kontrol Hizmeti
  • Güvenlik Hizmeti, 
  • Teknik Bakım ve Onarım Hizmeti,
  • Organizasyon ve Aktivite Hizmeti,
  • Sosyal Tesis Yönetim Hizmeti
  • Concierge (Konsiyerj) Hizmetleri,
  • Hukuki Danışmanlık ve Gayrimenkul Danışmanlık Hizmetlerini ayrı ayrı veya birbirleriyle entegre edilmiş şekilde sunulmaktadır.

 

Firmamız adil ve şeffaf yönetimden ödün vermemektedir. Site “vergi numarası” alınarak bankada “site ortak hesabı” açılır. Aidat ve avans banka kanalıyla ortak hesapta toplanır. Gelir-gider tablosu her ay kat maliklerine ulaştırılır. Aidatını yatırmayan kat sakini hakkında şirket avukatlarımızca kanuni takibat yapılır. %5 gecikme faizi ve mahkeme masrafları da ilgili kişiden tahsili sağlanır. Kat Maliklerinin ve site denetçisinin her an denetim ve kontrolüne açık, şeffaf ve adil hizmet yürütülmektedir.

Yönetimini üstlendiği apartman ve sitelerde sağladığı donatılarla, kat malikleri ve sakinlerinin talep ve beklentilerini aşan ölçüde çağdaş ve sorunsuz mekânlar oluşturan firmamız, yönetim sorumluluğunu üstlendiği yerlerde “emlak değeri”ni artırarak ürettiği“ artı değer”le, “site yönetmek” faaliyetini de aşan bir organizasyon ve perspektife sahiptir.

Firmamız uygun fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile Antalya ve çevre illerde hizmetinizdedir