Antalya Avukat Telefonları, Antalya'da Avukatlık Bürosu, Avukat Antalya, Şirketler Hukuku Avukatı, Antalya İş Hukuku Avukatı, Antalya Kira Davaları Avukatı

Reklamlar: 

GENEL FİRMA BİLGİLERİ

Kategori: 

Antalya'da Avukatlık, Antalya Avukat Telefonları, Avukat Antalya, Antalya'da Avukatlık Bürosu, Şirketler Hukuku Avukatı, Antalya İş Hukuku Avukatı, Antalya Kira Davaları Avukatı, Antalya'da Avukatlık Bürosu tarafından 1998 yılında Türkiye’nin Turizm başkenti olan Antalya'da Avukatlık hizmeti Vermektedir.. 1998 yılından bu yana firmamız ulusal ve uluslararası önde gelen kuruluşların Hukuk alanında danışmanlığını yapmaktadır. Türkiye’nin Turizm başkenti olan Antalya'nın kalbinde uluslararası tanınmış bir avukatlık ortaklığıdır. Türk ve yabancı şirketler için danışmanlık hizmetleri sunulmaktadır. Ekibimiz başarı için gerekli olan kapsamlı bilgiye, gerekli teknik ve kişiler arası uzmanlığa, dil ve business culture bilgisine sahiptir.

Antalya Ticaret ve Şirketler Hukuku Avukatı, Antalya Tüketici Hakları Avukatı, Antalya İş Hukuku Avukatı, Antalya Aile Hukuku Avukatı, Antalya Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi Başvuruları Avukatı, Antalya Ceza Hukuku Avukatı, Antalya Evlilikte Mal Rejimi Avukatı, Antalya Eşya Hukuku Avukatı, Antalya Gayrimenkul Davası Genel Bilgiler Avukatı, Antalya Kira Davaları Avukatı, Antalya Miras Davaları Genel Konularımız Avukatı, Antalya Nafaka Davaları Avukatı, Antalya Nüfus Davaları Avukatı, Antalya Sağlık Hukuku Davaları Avukatı, Antalya Soybağı Davaları Avukatı, Antalya Tazminat Davaları Avukatı, Antalya Vesayet Davaları Avukatı, Antalya İcra Hukuku Avukatı, İdare Mahkemeleri Avukatı, İnternet Yayınlarında Kişilik Hakları hizmetlerimizden Bazılarıdır.

Sizinleyiz

Antalya Avukat Müvekillerimizle olan yakın işbirliğimiz sayesinde onların ticari görevlerinin en iyi şekilde üstesinden gelip ekili çözümler üzerinde çalışıyoruz.

Ekibimiz bir çok alanda başarılı olmanın yanı sıra takim olarakta bir bütündür. Bu şekilde size bürokratik olmayan,yaratıcı ve maliyeti düşük çözümler sunabiliyoruz.

Müvekkil portföyümüz özel ve kamu kuruluş ve şirketleri, yerel ve yabancı yatırımcıları, ABD,  Avrupa ve Türkiye’den orta ölçekli şirketleri kapsamaktadır. Avukatlarımız yerel ve yabancı çok uluslu şirketlere ve finansal kuruluşlara ve idari daireli temsil etmekte ve onlara hukuksal hizmet sunmaktadır. Önemli bilgiye ve geniş tecrübeye ayrıca çeşitli ülkelerin hukuksal bilgisine sahibiz. Ekibimizin Türk ve uluslararası hukuk dalında  uzmanlığa ve bilgi birikimine sahip olması sizin her türlü ekonomik ve siyasi sorularınızın çözümlerinde temel oluşturmakta. Uluslarası birleşmiş bir ekip olarak kültürlerarası yeterliliğe ayrıca önem vermekteyiz. Globalleşen dünyada kültürlerarası iletişim doğru yolu gösteren değerlerden ve şirketin başarısı için gittikçe anahtar özellik haline gelmektedir. Sosyal yeteneklerin yanı sıra duyarlılık ve değişik değer sistemlerine, görüşlere ve düşünce kalıplarını anlayışla karşılamak ve de kendi değerlerimizi ve görüşlerimizi anlaşabilir ve uygun aktarabilmek önem verdiğimiz konular arasında. Avukatlarımız size danışmanlık hizmetlerini çok dilli, Almanca, Türkçe ve İngilizce’de sunmaktadır.