Antalya tıbbi sekreterlik kursları

Antalya Tıbbi Sekreterlik Sertifikası, Hasta Kabul Kursu

Telefon: 
0850 302 90 76

Hastaneler ve Muayenehaneler de 2010 Yılından İtibaren Zorunlu olarak Çalıştırılması gereken Binlerce Tıbbi Sekretere İhtiyaç var.Neden Biri Siz Olmayasınız ? 0850 302 90 76 Bizlere Ulaşınız.

TIBBİ DOKÜMANTASYONCU VE SEKRETER TANIM

Tıp ve sağlık teknolojisinin çeşitli dallarında yapılan bilimsel araştırmalarda elde edilen bulguların derlenmesi, düzene konması ve araştırıcıların hizmetine sunulması konularında çalışan kişidir.

GÖREVLER

Kategori: 
  • Hasta Kabul Kursu

Antalya Hasta Kabul Kursu, Misyon Meslek Kursu

Bilgisayar Eğitimi, Kurumsal Eğitim Hizmetleri , Bireysel Eğitim Hizmetleri ... Hastaneler ve Muayenehaneler de 2010 Yılından İtibaren Zorunlu olarak Çalıştırılması gereken Binlerce Tıbbi Sekretere İhtiyaç var.Neden Biri Siz Olmayasınız ? 0850 302 90 76 Bizlere Ulaşınız.

DAHA FAZLA AYRINTI İÇİN TIKLAYINIZ

Antalya MEB Onaylı Hasta Kabul Kursu Sertifikası

Antalya meb onaylı mesleki eğitim kursları, Antalya Meb onaylı kurslar, Antalya milli eğitim bakanlığı onaylı kurslar, Antalya kurslar, Antalya tıbbi sekreterlik kursları, Antalya mesleki kurslar, Antalya dil kursları, Antalya en iyi kurslar, Antalya sigortacılık eğitimi veren kurslar, Antalya dini kurslar, Antalya milli eğitimin verdiği kurslar, 

Hastaneler ve Muayenehaneler de 2010 Yılından İtibaren Zorunlu olarak Çalıştırılması gereken Binlerce Tıbbi Sekretere İhtiyaç var.Neden Biri Siz Olmayasınız ?

0850 302 90 76 Bizlere Ulaşınız.

Antalya'da Hasta Kayıt Kabul Kursu Dersleri

0850 302 90 76 Bizlere Ulaşınız. Hastaneler ve Muayenehaneler de 2010 Yılından İtibaren Zorunlu olarak Çalıştırılması gereken Binlerce Tıbbi Sekretere İhtiyaç var.Neden Biri Siz Olmayasınız? Sağlık Bakanlığının Yayımladığı genelgeye göre; "Sağlık Kurumlarında İstihdam edilecek Tıbbi Sekreterlerin Tıbbi Uygulama ve Lisana yabancı olmaması bakımından Milli Eğitim Bakanlığı onaylı resmi sertifika ve eğitim veren kurslardan eğitim alınması şartı getirilmiştir." Tıp Sekreterliği Eğitimi Milli Eğitim Bakanlığı Tarafından 1144 Saat'e çıkartılmıştır. Bu belge ile Öğrencilerimiz Hastanelere sözleşmeli personel olarak yerleşme haricinde KPSS da da seçim yapma imkanı sunulmuştur.AYRINTILAR İÇİN TIKLAYINIZ